Sádrokartonový podhled se světlíkem Ukázka sádrokartonářských prací Nosná konstrukce pro sádrokarton

Sádrokarton,
sádrokartonářské práce

K čemu se sádrokarton hodí nejvíce?

  • ke změně dispozic jednotlivých místností ve stávajících domech
  • k zabydlení dosud nevyužívaného podkroví
  • k vytvoření vestavných skříní tam, kde teď skříně ve zdi nejsou
  • v dřevostavbách či jiných novostavbách k tvorbě stěn či příček
  • všude tam, kde je možné použít pouze lehké stavební konstrukce

Naše výhody

Přes 18 let zkušeností v oboru.

Zaměřujeme se na práce koncového zákazníka, kterému se maximálně snažíme vyjít vstříc při realizaci jeho přání a potřeb.

Přesné měření, velký základ námi dobře odvedené práce, nám pomáhá zajišťovat nejmodernější technika, např. rotační laser.

Napište nám!

Sádrokartonářské práce pro Blansko, Boskovice a Brno

Sádrokartonářské práce

Sádrokarton je jeden z nejpoužívanějších stavebních materiálů současnosti. Najdete ho v dřevostavbách, panelových bytech, klasických cihlových domech, atd. Bez něj by prakticky nebylo možné oživit do té doby pouze zaprášené podkroví.

Velkou zásluhou na jeho rozšíření má fakt, že je možné jej používat všude tam, kde je vzhledem k nosnosti možné použít pouze lehký stavební materiál. Dále je vhodný jako poklad pro lepení kachlíků, takže najde uplatnění při rekonstrukci koupelny či zadní stěny kuchyňské linky. Stejně tak dokáže plnit požadavky na funkci požárně odolné stěny.

Sádrokartonářské práce

Provádíme veškeré sádrokartonářské práce. Pomocí sádrokartonu řešíme stropy, šikminy, příčky, podhledy (včetně minerálních podhledů) a požárně odolné stěny.

Používáme výhradně značkové produkty firmy Knauf, od které jsme zaškoleni. Přesnost naších prací, tedy rovné stěny a jednotlivé nápoje stěn a šikmin, je zajištěna rotačním laserem Makita.

Sádrokartonářské práce

Provádíme také izolatérské (tepelné i protihlukové) práce, které jsou součástí všech příček, podkroví a stropů. Jsou velmi důležitým faktorem k funkčnosti systému. Nesprávné a nedostatečné zaizolování zcela znehodnotí sádrokartonářské práce.

Samozřejmostí je pečlivé dodržování technologických předpisů.

Zajišťujeme také malířské a elektrikářské práce, které se s prací se sádrokartonem neustále protínají, takže je opravdu velkou výhodou, když se vše ve spolupráci zajistí tak, aby vše na sebe navazovalo a zbytečně nevznikaly prostoje.

Osvědčení o zaškolení Knauf Odborný seminář Suché stavby Odborný seminář Suché stavby

K popisu svých přání a potřeb využijte formulář na této straně nebo se nám ozvěte na některý z našich kontaktů.

Ceník pro sádrokarton, tedy pro sádrokartonářské práce

Ano, každý hledá na webu ceník sádrokartonářských prací, pokud chce tento materiál na stavbě či při rekonstrukci použít.

Avšak připravit obecný ceník pro něco tak neuvěřitelně variabilně použitelného jako je sádrokarton, resp. sádrokartonové konstrukce, to je téměř nemožné. Pokud by ceník neměl být dlouhý jak toaletní papír.

Každá místnost, každé užití sádrokartonu je jiné. Je to velmi flexibilní materiál.

Pokaždé je to sádrokarton, byť jednou je šedý, jednou zelený či růžový, ale pokaždé je to jiná plocha a jeho použití má jiná specifika.

Jednou může být použit při tvorbě sádrokartonového podhledu, jindy bude použit jako sádrokartonová příčka, někde zase tvoří stěnu na střešní šikmině.

Ukázky různorodosti použití najdete níže viz. Ukázky rozdílů použití.

Cena sádrokartonářských prací je stanovena dopředu, ale vždy až po osobní konzultaci přímo u Vás na místě realizace.

Jedině po osobní prohlídce místa budoucí realizace je možné z naší strany vytvořit opravdu smysluplnou kalkulaci nákladů a vypočítat čas potřebný na realizaci. Teprve pak je možné zodpovědně říci cenu sádrokartonářských prací.

V případě zájmu o nacenění využijte kontaktní formulář výše na stránce (a zanechte nám na sebe nejlépe telefonní kontakt) nebo použijte některý z našich kontaktů. Ozveme se Vám jak nejrychleji to bude možné.

Děkuji Vám za pochopení
Jiří Suchý

Ukázky rozdílů použití

Sádrokartonářské práce Sádrokartonářské práce Sádrokartonářské práce